У Костопільському районі дві невідомі жінки «зняли порчу» з 76-річної жительки села Борщівка на загальну суму понад 13 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Рівненській області, – передає Корупція Інфо

Популярне: Особливості майбутньої реформи освіти в Україні! Від нововведень голова обертом! Ви маєте дізнатись про ЦЕ першими!

 

Жінки підійшли до господарства потерпілої, коли та прала на подвір’ї. Вони почали розпитувати дорогу до пошти аби зав’язати розмову. Під час спілкування пенсіонерка розповіла незнайомкам про проблеми, які її тривожать. Жінки відразу визначили – це порча, і люб’язно зголосилися допомогти пенсіонерці. Вже у будинку, під час спілкування, відволікали увагу господині аби заволодіти її грішми. Коли жінка оговталась, то виявила, що зникли кошти у сумі 11 тисяч гривень та 100 доларів США. Про подію вона відразу повідомила до поліції.

За фактом крадіжки слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України.
Зловмисниці були гарно та охайно одягнені. Одна жінка мала темне волосся середнього зросту, середньої тілобудови, інша – вищого зросту із світлим волоссям.