У неділю, 26 липня, в гуртожитку Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету “КПІ імені Ігоря Сікорського” зафіксовано масовий спалах коронавірусу. Захворіли 52 людини.

Про це повідомив директор державної установи “Київський міський лабораторний центр МОЗ України” Сергій Чумак, передає прес-служба КМДА.

За його словами, в одному з гуртожитків підтверджено 52 випадки захворювання коронавірусом серед курсантів.

“Перші чотири випадки були виявлені з 22 по 24 липня. За вчорашній день в установі протестували ще 61 курсанта, які були контактними з хворими. Серед них сьогодні – 48 позитивних результатів дослідження методом ПЛР”, – сказав він.

Також він уточнив, що всього в гуртожитку проживають 152 курсанти.

“У гуртожитку проводяться відповідні заходи з дезінфекції. Всі інші контактні особи під контролем. Щоб запобігти поширенню інфекції серед курсантів, в гуртожитку визначені місця для ізоляції хворих”, – розповів він.

Нагадаємо, в Києві відразу у декількох співробітників Голосіївського районного суду підтвердилася коронавірусна хвороба Covid-19. При цьому суд не закривається на карантин, однак деякі зміни в його роботі все-таки відбудуться.