Українці перестали довіряти владі, а це може привести до серйозних наслідків.

Накопичилося багато питань до депутатів Верховної Ради. Прокуратура наводить докази злочинів нардепа Вілкула. 

Рада голосує і не приймає рішення про зняття недоторканності з проросійського злочинця. Питання у Верховній Раді. Хто не голосував? Чому? Кого не було в залі? Чому? Це питання до всіх фракцій. 

Про це у своєму блозі пише український військовий волонтер, ветеран АТО і блогер Мирослав Гай.

Він зазначає, що нинішній склад парламенту народ і так вже вважає зрадниками незалежно від фракції і це жахливо, тому що недовіра до інститутів веде до революцій. І це при тому, що в Раді є і нормальні, гідні люди, з різних партій і позафракційні.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

У такий важкий і видатний, історичний для України час, такі дії народних обранців, несуть загрозу національній безпеці. Мирослав Гай зазначає, що страшно уявити собі, що, якщо завтра РФ почне розвивати повномасштабне вторгнення і сесійний зал знову буде напівпорожній.

За словами Гая, незрозуміло, на що розраховують нардепи. Можливо, перейти на бік ворога? Так РФ вже показала, що очікує зрадників. Два три роки існування, а згодом смерть або тюрма. Виїхати жити в США або Європу? 

Так там на них чекатимуть виробництва на запит від РФ, або від якогось «революційного комітету».

Блогер зазначає, що парламент перестав розуміти реальні настрої людей і загальну ситуацію в цілому.

Нагадаємо, Рада вирішила долю Вілкула: як голосували нардепи

Зняття недоторканності з Вілкула підтримали лише 137 депутатів при 226 необхідних. Таким чином, Рада провалила голосування.

«Це сором українського парламенту. Йдучи на вибори, ми обіцяли зняття депутатської недоторканності … Я вважаю, відбулося лукавство перед нашими виборцями і перед нашою громадою », – зазначив голова парламенту Андрій Парубій.

Крім того, за словами політолога-міжнародника Антона Кучухідзе, депутати Європарламенту уважно спостерігають за «справою» Вілкула.

"В Європі не люблять лобових порушень демократії, коли напередодні виборів влада перетворює силовиків в інструмент політичних розправ з опозицією», – написав він.