1412272486_timchuk

Росія прикривається гучними заявами про формування робочих груп на Донбасі для підготовки до масштабного наступу.

Про це у коментарі Gazeta.ua сказав координатор групи "Інформаційний спротив" і народний депутат Дмитро Тимчук, передає Корупція.інфо.

Росія демонструє націленість на конструктивний діалог, на свою миротворчу функцію лише для того, щоб прикрити підготовку до подальшої агресії, – наголосив нардеп.

"Усі ініціативи стосовно Донбасу, які проводить Російська Федерація, зараз покликані прикривати справжні дії Москви щодо України. Ми бачимо ці всі і заяви, і заклики, і спроби створення якихось ініціатив з боку Росії, але водночас ми бачимо, що з цими заявами на Донбас вводяться російські підрозділи", – сказав Тимчук.

З його слів, зараз спостерігається готовність формувань російсько-терористичних військ до наступальних дій, створення і подальше зміцнення трьох ударних угрупувань на території Донбасу.

"Бойовики "ДНР" почали отримувати зарплатню і водночас премії, які зазвичай видавалися перед масштабними боями. Це тривожний дзвінок.Але він не такий тривожний, як той факт, що протягом останніх тижнів ми спостерігали і в прикордонній зоні з Україною, на території Росії, і вже на території Донбасу підрозділи артилерійської розвідки росіян. Це означає, що вони виявляють позиції українських військ і готують базу для подальшої роботи артилерії російсько-терористичних військ", – повідомив нардеп.

Нагадаємо, сторони конфлікту ведуть перемовини про створення робочих підгруп по Донбасу.