Народний депутат України, який нещодавно залишив президентську партію “Слуга народу”, влаштував бійку на засіданні земельної комісії Одеської міської ради.

Дмитрук намагався прорватися на засідання, де розглядали відведення землі під санаторієм Держприкордонслужби “Аркадія”.

За допомогою групи підтримки він пройшов до зали на другому поверсі, де почав бігати по столах і ламати меблі.

Повідомляється, що через дії нардепа травми різного ступеня тяжкості отримали кілька працівників міськради та муніципальної безпеки.

Наразі на місці працює поліція. До мерії нікого не пускають.

Нагадаємо, що Дмитрук є членом МФО “Розумна політика” (політпроект Дмитра Разумкова), який вірогідно, фінансує Ахметов.

Таке припущення прозвучало в авторській телепрограмі Сергія Лещенка “Що це було?” Таку думку висловив і сам автор програми, і його гостя – заступник голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук.

“З мого досвіду такі партії фінансують дуже багаті люди, які зацікавлені в якихось преференціях у політиці”, – припустила Євгенія Кравчук.

Її думку розвинув автор програми. Він припустив, що такою людиною, яка вважає за краще мати вплив на політику і політиків, може бути Рінат Ахметов. Кравчук повністю поділяє його припущення. Говорить, що такий висновок не важко зробити з того, як Дмитро Разумков та його однодумці зачастили в ефіри медіа-ресурсів, які належать цьому бізнесменові.

“Я можу сказати, що багато людей з “Розумної політики” і сам Разумков з’являються на каналах Ахметова. Це дуже помітно, практично щодня і в різних форматах. Це випадковість? Думаю, ні”, – зауважила “слуга” Кравчук.

Варто зазначити, що нещодавно Разумков презентував свою команду, точніше – команду, яку йому зібрав екс-глава МВС Аваков. У підсумку, в Авакова та Разумкова вийшло щось на кшталт реінкарнації «Партії Регіонів», або на крайній випадок – реінкарнації партії «Сильна Україна» Тігіпка, яка під вибори 2012 року в екстазі «злилася» під «регіоналів». Таку думку висловив телеграм канал “Вертикаль”.

Спочатку варто відзначити зміну акцентів. Якщо раніше політпроєкт Разумкова називався «Розумна політика» з акцентом, що Разумков – «законник», то тепер – «Команда Разумкова», з акцентом, що це – «народна політсила». Звичайно, коли партія формується «знизу вгору» – це добре, це ідеал політики, якого прагне Україна. Але у випадку з Розумковим «народність» означає «безформність».

Для початку – всі 20 нардепів, які погодилися увійти до «Команди Разумкова», не хочуть виходити із фракції «Слуга народу». А спроба «всидіти на двох стільцях» – це не відповідальна поведінка для політика. Формальним головою ДО «Команда Разумкова» сам екс-спікер призначив свого речника Ольгу Туній. Це теж поведінка «старого» політика, скоріше з якоїсь «Євросолідарності».

У списку «Команди Разумкова» опинилася Ірина Галай – перша українка, яка підкорила Еверест. Спроба зіграти відразу на двох політтехнологіях – «гра із символізмом» та «залучення селебрітіз» прямо вказує, що Аваков та Розумков бояться – «не злетить» їхнє дітище, «не злетить».

Ну а залучення до списку мера Мукачева Андрія Балоги – це одразу «жирна пляма», яка говорить про те, що Разумков – лише частина «старих», корупційних еліт України. Схоже, Аваков та Разумков вирішили дати майстер-клас – «як невдалим підбором кадрів з ходу поламати перспективи для будь-якого політпроекту».