Внаслідок проведення чергової акції протесту в центрі Києва у центрі столиці фактично зупинився рух автомобільного транспорту. 

Учасники акції протесту зібралися під Верховною Радою, аби вимагати від нардепів ухвалити законопроєкт № 5866-1, який дозволить їм працювати без касових апаратів. За даними спільноти “Київ оперативний”, для участі в акції людей завозили до Києва автобусами.

Припаркувався транспорт, на якому ФОПи приїхали у столицю, на Набережному шосе, а також в інших ділянках у центрі міста.

Десятки тисяч киян не можуть потрапити на роботу

Відеозапис, на якому можна помітити автобуси протестувальників, виклали у соцмережі водії, які проїжджали повз.

Акцію протесту, яку проводять підприємці, назвали “Спрощену систему оподаткування – зберегти!”. Для того, щоб на мітинг звернули більше уваги, протестувальники перекрили вулицю Грушевського та частково Хрещатик.

Це спричинило вкрай масштабне ускладнення руху фактично по всьому центру столиці. Десятки тисяч киян, які їдуть на роботу наземним транспортом, не можуть ані проїхати крізь перекриті вулиці, ані відносно швидко об’їхати затори.

Цікаво, але про цю акцію ще вчора писав телеграм канал Шептун.

Доротич збирає велику акцію за скасування РРО для ФОПів. Проте більшість ФОПів уже встановили РРО у грудні-січні. Насправді Доротича фінансує колишній депутат ВР Є.Мураєв, який зараз використовує будь-яку можливість з метою розгойдати ситуацію в країні. Вимоги акції заздалегідь нездійсненні (повне скасування РРО) і мають політичний характер. Він і раніше фінансував попередні акції Доротича, а телеканал «Наш» давав йому широку медіапідтримку.

За даними англійської та американської розвідок, Кремль зробив ставку на Мураєва, який має спочатку спровокувати кризу в Україні, а потім очолити країну.

За даними кримінальної розвідки Нацполу, політичну підтримку акції нададуть ОПЗЖ (Група Бойко), Тимошенко, а також Група Разумкова, які мають домовленості про квоти у ймовірному Кабміні Мураєва.

Голова фракції “Батьківщина” і народна депутатка Юлія Тимошенко взагалі провела майже місяць у Дубаї в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Як повідомляє джерело “Української правди” у прикордонній службі, Тимошенко вилетіла з України до ОАЕ 27 грудня, а повернулась 23 січня, напередодні проведення погоджувальної ради в парламенті перед сесійним тижнем.

За даними співрозмовників УП, донька Тимошенко разом із родиною нещодавно переїхала до Дубая.

“Сьогодні кожна українська родина живе одним питанням – чи нападе Росія? Чи буде повномасштабна війна?” – процитував Михайло Ткач слова Тимошенко на погоджувальній раді.

“Дійсно, сьогодні кожна українська родина живе 27 днів в Дубаї з такою думкою”, – із сарказмом прокоментував журналіст у фейсбуці.

Водночас Юлія Тимошенко продовжує розхитувати ситуацію в державі зсередини за допомогою своєї улюбленої теми – нагнітання.

Лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко під час погоджувальної ради попросилася в уряд до Зеленського.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“Хаос, повна фінансова руйнація, економічна соціальна, куди ви кинули країну? Зараз наша команда виходить з дуже фундаментальною позицією. Прийшов час не просто подумати про Україну, а відкинути всі амбіції в сторону і створити уряд національної єдності”, – сказала Тимошенко.

Вона повідомила, що “Батьківщина” звернеться до Володимира Зеленського із пропозиціями щодо виходу з “глухого кута”.

“Що робити з економічним, фінансовим колапсом, що зробити зараз із беззахисністю країни, що робити з тим, щоб захистити людей”, – пояснила Тимошенко.

“Якщо зараз президент не розпочне політичні консультації на цю тему, а країна буде без руля і вітрил, далі рухатися в нікуди, країна з цього не вийде”, – вважає Юлія Тимошенко.

Дивно це чути враховуючи вчорашнє РНБО на яку ясно було сказано, що єдиною загрозою для української економіки нині є дезінформаційний тиск. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль наголосив, що зараз країна має понад $30 млрд міжнародних резервів, що дає змогу Нацбанку підтримувати стабільність валютного курсу. Прем’єр повторив слова Данілова та Зеленського й закликав населення зберігати спокій.