ataman

В терористичних «республіках» не припиняються конфлікти між так званим «офіційним урядом» і незговірливими польовими командирами. Так, вчора був заарештований Сергій Косогоров, відомий також як «атаман Косогор» і члени його бандформування. Представники «генеральної прокуратури і народної міліції» ЛНР, підконтрольні Ігорю Плотницькому, спалили дотла будинок норовливого «казака» в Красному Лучі, новину передає Корупція.інфо.

Як виявилося, напередодні Косогоров з подільниками при в'їзді в Червоний Луч обстріляли автомобілі, в яких намагалися в'їхати в місто бойовики Плотницького. У відповідь офіційні терористи з «ЛНР» відкрили вогонь на поразку. Після оприлюднення факту нападу на представників «ЛНР», ті приїхали до будинку Косогора, щоб заарештувати його, але зустріли запеклий опір. Кілька годин біля будинку «атамана» йшов бій із застосуванням стрілецької зброї, гранатометів і мінометів.

«Полум'я в районі заправки або стаєнь Косогора. На місцевих форумах пишуть, що це бойовики ЛНР приїхали розбиратися з атаманом. Жителі 3-го мікрорайону ховаються під вікнами», – повідомляють користувачі мережі.

Цікаво, що представники Плотницького заявляють, що останнім часом ні сам Косогоров, ні члени його бандгрупи не воювали проти української армії, однак чинили активний опір владі ЛНР.

«У результаті правоохоронці затримали Сергія Косогорова і ще дев'ятнадцять чоловік, основних членів банди, які чинили збройний опір співробітникам Генпрокуратури і Народної міліції. Всі вони були затримані в рамках розслідування кримінальних справ за фактами незаконного утримання людини, розбою, грабежу», – повідомив так званий «перший заступник генерального прокурора ЛНР» Сергій Горенко.

Джерело: Корупція.інфо