В суботу, 28 лютого, оперативники управління карного розшуку ГУМВС України у Луганській області разом міліціонерами ГУМВС України у Чернівецькій області виявили схрон з боєприпасами та зброєю. Такої кількості боєприпасів напевно вистачило б для скоєння не одного терористичного акту.

Виявлений арсенал довелося вивозити на вантажному автомобілі. Про це повідомили з відділу із зав’язків з громадськістю ГУМВС України у Луганській області, передає Корупція.інфо

Правоохоронці виявили підвал у одному із віддалених сіл Сватівського району. Схованка знаходилась біля покинутого будинку, засипана і замаскована землею і мотлохом будівельного сміття.

У підвалі оперативники виявили склад з боєприпасами та зброєю.

«Злочинці ретельно замаскували сам схрон, а в покинутому будинку поставили пастку – розтяжки з мінами. Якби звичайна людина або підліток із цікавості випадково заліз до будинку, вибух був би такої сили, що знесло пів села», – зазначили міліціонери.

Міліціонери вилучили зі схрону 7 ящиків з патронами калібру 7,62 мм (6160 штук), 5 ящиків з гранами Ф-1 (90 штук і 80 запалів до них), 8 мін – «МОН-50», 2 ящики тротилових шашок (52 кг), 11 снарядів «ПГ-7Л» до гранатомету і 11 запалів до них, 36 ручних гранат «РКГ-3» і 36 запалів до них, 11 димових шашок, 7 протитанкових мін, автомат, рушницю, порох і багато іншого.

Окрім того, міліціонери знайшли сумку з документами та речами, які числяться викраденими і проходять по кримінальним провадженням за фактами розбійних нападів та вбивств.

«За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками частини 1 статті 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами», – повідомили з відділу із зав’язків з громадськістю ГУМВС України у Луганській області.