Про брехливу «совість нації»- розпочав свій допис у Фейсбук, екс-нардеп Семен Семенченко.

Подаємо позицію в оригіналі:

Прочитав чергове звернення громадських діячів, вчених і колишніх політв’язнів із закликом «зупинити політичні переслідування Порошенка» – йдеться про лист-звернення до Зеленського.

Вражений цинізмом і брехнею до глибини душі. Кожна фраза – краща за попередню. «Петро Порошенко – людина, зусиллями якого Україна змогла вистояти в протистоянні з Росією в найважчі роки». Це ви про автора мінських договірнякiв? Про подільника Путіна по організації Іловайська і Дебальцеве? Тобто зусиль добровольців і волонтерів ми не бачимо в упор? Ми бачимо «зусилля Порошенка»?. Тут – правда не здивований. Адже ніхто (крім однієї людини) з підписантів ніколи не були на фронті. «Мусимо нагадати, що спочатку всі ці справи були ініційовані членами колишньої команди Януковича». Вражаючий цинізм. Люди геть «забули» що Порошенко – колишній міністр уряду Азарова. Один з творців партії регіонів. Прямий член команди Януковича. Яка виборча пам’ять у «совісті нації»…

«Петро Порошенко уособлював для світу рішучий опір російської збройної агресії». Серйозно? А я завжди вважав що він уособлює ганебні мінські договорняки і корупцію. Достатньо прочитати заголовки американських і європейських газет того часу. «Найкраще, що може зробити нинішня владна команда – це припинити політичні переслідування і зосередитися на об’єднанні українського суспільства у протидії російській агресії» … Золоті слова. Тільки чомусь «совість нації» в упор не помічає репресій порошенка проти добровольців, і його зусиль по роз’єднанню Українського суспiльства. Зусиллями брехливої і аморальною армії штатних брехунів і «лідерів думок» йому це успішно вдалося зробити всього за п’ять років. А колишнім політичним в’язням радянського часу корисно було б згадати політичних репресованих часів Порошенка. Яких він кидав за ґрати починаючи з 2015 року.

Я не прихильник Зеленського. Мені не подобається те що робить його уряд. Але я не можу не відзначити що в порівнянні з Порошенком і його пропагандистами (які називають себе совістю нації) Зеленський i його уряд- як першорозрядник в порівнянні з чемпіоном світу. По брехні, цинізму і повній відсутності совісті…

В свою чергу, варто зазначити, що Печерський районний суд Києва 18 червня розгляне обрання для колишнього президента Петра Порошенка, якому повідомили про підозру, запобіжного заходу.

Клопотання було подано до суду кілька днів тому.

При цьому джерело не уточнило, який запобіжний захід просять прокурори.

Він додав, що правоохоронні органи будуть враховувати дії Порошенка і, можливо, змінять своє клопотання про запобіжний захід.

Джерела «Страни» підтверджують інформацію про те, що запобіжний захід Порошенку обиратимуть 18 червня і уточнюють, що це відбудеться в Печерському райсуді в 15-15.

Як повідомлялося раніше, Офіс генерального прокурора повідомив про підозру колишньому президенту Петру Порошенку. Підозра стосується незаконного призначення Сергія Семочко заступником глави Служби зовнішньої розвідки.

Крім того, Порошенко намагався покинути будівлю ДБР, коли йому повідомляли про підозру.

А після “втечі” з Держбюро розслідувань Порошенко увірвався до генпрокурора Ірини Венедыктової. Вона вважає метою візиту екс-президента Петра Порошенка в Офіс генпрокурора створення чергового шоу.