Стало відомо, що знаменитий бельгійський велогонщик Бьорг Ламбрехт помер у лікарні після падіння на третьому етапі “Туру Польщі”. Про цю подію повідомили в команді Lotto-Soudal.

Через 50 км після старту 22-річний спортсмен врізався в бетонну трубу. Ламбрехту надали першу допомогу і доставили в лікарню в критичному стані. Прес-секретар госпіталю в польському Рибнику підтвердив, що юний бельгієць не пережив операцію.

“Найбільша трагедія, яка могла трапитися для сім’ї, друзів і партнерів Бьорга по команді. Спочивай з миром, Бьорг”, – написала команда в соціальній мережі Twitter.

Він був талановитим спортсменом, який виграв молодіжну гонку Льєж – Бастонь – Льєж і став другим ще в чотирьох гонках в 2017 році. Потім вже в 2018 році підписав контракт професіонала з Lotto Soudal.

У поточному сезоні він тричі піднімався на подіум різних гонок і виграв молодіжний залік Критеріум Дофіне, ставши 12-м у генеральній класифікації.

Нагадаємо, у понеділок, 5 серпня, у віці 81 року помер засновник вокально-інструментального ансамблю “Полум’я”, відомий російський композитор Сергій Березін.