На Львівщині в одному з кафе знову отруїлися люди. Всі постраждалі харчувалися в кафе-барі "Степ-Леон", що в місті Стрий, на вул. Львівська, 115.

"До Боринської комунальної міської лікарні (Турківський район) госпіталізовано чотирьох осіб з діагнозом "харчова токсикоз-інфекція". Також до Жидачівської центральної районної лікарні потрапили двоє осіб з діагнозом "гостра кишкова інфекція", – повідомляє департамент цивільного захисту ЛОДА.

Пацієнтам проводиться комплекс лікувально-діагностичних заходів. Обставини події встановлюються.

Нагадаємо, вчора на Львівщині після прийому їжі в одному з готелів до лікарні потрапили 17 осіб. Всі госпіталізовані – жителі Шепетівського району Хмельницької області.Популярне: Майже 1 тис. грн доплати: Хто отримає матеріальну допомогу до Дня Незалежності України

Напомним, вчера во Львовской области после приема пищи в одном из отелей в больницу попали 17 человек. Все госпитализированные – жители Шепетовского района Хмельницкой области.

Раніше ми писали про те, що робити, якщо ви отруїлися в ресторане.

Також повідомлялося, що після масового отруєння рибою у Львовіе чиновники вирішили почати перевірку всіх продуктових ринків Львова та оголосити "війну" стихійної торгівлі.