Старовинне місто Лева – туристичне місто. Він вважається культурною столицею України. Сюди кожного року приїжджають тисячі туристів , щоб помилуватися красивими вуличками та архітектурними пам’ ятками Львова. Проте за красивим фасадом Площі Ринок ховається справжній безлад.

Причин обурення місцевих мешканців можна назвати безліч. Окрім жахливих доріг, різних незавершених ремонтних робіт, Львів нас радує жахливими умовами будинків та державних закладів. Тому, від цього міста можна очікувати багато чого неприємного та небезпечного.

Жителі Львова борються з владою, адже не планують миритися з такою бездіяльністю.“Прошу з’ясувати чи збирається підприємство, що проводить капітальний ремонт дороги по вул. Жасминовій, принаймні тимчасово зробити виділену ділянку тротуару на розі будинку Зелена,115ж”.

“У РА Личаківський район інформують, що на вул. Жасминовій проводиться капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуарів, об’єкт перехідний, завершети роботи заплановано у 2020 році”.

Якщо, ви помітили якісь типові проблеми у Львові, які потребують термінового вирішення від мера Садового, надсилайте нам світлини та відео в нашому проекті #CадовийвідремонтуйЛьвів на нашу пошту – [email protected]