Старовинне місто Лева – туристичне місто. Він вважається культурною столицею України. Сюди кожного року приїжджають тисячі туристів , щоб помилуватися красивими вуличками та архітектурними пам’ ятками Львова. Проте за красивим фасадом Площі Ринок ховається справжній безлад.

Причин обурення місцевих мешканців можна назвати безліч. Окрім жахливих доріг, різних незавершених ремонтних робіт, Львів нас радує жахливими умовами будинків та державних закладів. Тому, від цього міста можна очікувати багато чого неприємного та небезпечного.

Жителі Львова борються з владою, адже не планують миритися з такою бездіяльністю.

“В мене питання,чи можуть в таких умовах жити люди?До директора жеку було звернення, заява написана, збираються підписи! Як жили незнаю,так як я тут 2 місяці, Хімічна50.Платимо кварплату, ніколи не бачила під’їзду в такому стані!!! Чекаю порад, а не злісних коментарів! Дякую кожному за підтримку!”“У мене коти в підвалі живуть краще з обоями в мишки ніж ви ЛЮДИ у себе в підїзді – тож треба так здеградувати в стінах щоб таке жахіття допустити!”

Якщо, ви помітили якісь типові проблеми у Львові, які потребують термінового вирішення від мера Садового, надсилайте нам світлини та відео в нашому проекті #CадовийвідремонтуйЛьвів на нашу пошту – [email protected]