Після вручення підозр будуть обрані запобіжні заходи для підозрюваних.

На цьому тижні співробітники прокуратури вручать підозри посадовцям Одеського виконкому. Про це заявив генеральний прокурор Юрій Луценко, передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва 

"Ми маємо підставу оголошувати підозру керівним особам Одеського виконкому, які відповідають за дані питання. Наступного тижня підозри цим особам будуть вручені і відповідні запобіжні заходи будуть вручені і обрані", – підкреслив генпрокурор

За словами Луценка, відповідальність затриманих у перші дні після пожежі директора та виховательки табору очевидна.

"Ми вважаємо очевидною відповідальність директора та виховательки, яка відповідала за протипожежну безпеку, саме тому вони були затримані буквально в першу добу", – зазначив генеральній прокурор.

Нагадаємо, пожежа у дитячому таборі "Вікторія" трапилася в ніч з 15 на 16 вересня поточного року. Під час події загинули три дівчинки, які відпочивали у таборі.

Наразі директор Петрос Саркісян відсторонений від посади та знаходиться у СІЗО -йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Другій підозрюваній, виховательці табору Наталії Янчик, яка відповідала за пожежну безпеку, теж був обраний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, але пізніше її віддали на поруки народним депутатам.