Скандальний народний депутат Михайло Добкін відверто розповів про поведінку свого брата у Верховній Раді, передає Корупція.Інфо

Своє зізнання він зробив в програмі популярного інтернет-блогера під назвою "Жирний бізнес". Добкін розповідав, що дуже довгий час раздумвал над тим, погодитися дати інтерв'ю чи ні.

Популярне: 28 травня, День Святого Духа: Що не варто робити, щоб вам не мстилися потойбічні сили

Довго вирішував брати участь чи ні. Виявилося марно довго думав. Молоді, талановиті хлопці. Дуже позитивні, що сьогодні велика рідкість. Поруч з ними сам трохи молодше став. (Правда ненадовго.))
Загалом, трохи неформату вам в стрічку. Мені сподобалося!

Михайло зустрів ведучого в своєму особняку в Києві. Бесіда відбувалася в невимушеній обстановці, екс-мер Харкова вирішив на відкритій печі посмажити креветки, овочі і навіть червону рибу. Під час 20-хвилинного інтерв'ю Добкін встиг викурити сигару і випити пару стаканів білого вина.

Більшість питань виявилися абсолютно не гострими, завдяки чому депутат довго розповідав про свої політичні амбіції і репутації. Він неодноразово згадав про бажання балотуватися на виборах Президента України. Але піднімалися і більш цікаві теми. Так, Добкін розповів про свого молодшого брата, з яким пов'язано безліч скандалів. Дмитра звинувачували у вживанні наркотиків і алкоголізмі. Але Михайло заявив, що його брат просто занадто енергійний.

"Прийти до Верховної Ради п'яним або під наркотиками? .. Діма просто все життя як шило – бігає, грається. А у Верховній Раді енергетика моторошна, відчуваєш себе чужорідним тілом. З нього енергія виходить. А зараз Діма як Iron Man – бігає по 12 кілометрів, я йому велосипед купив. На людину можна всяке сказати ".