Дорослий чоловік домагався до маленької дівчинки прямо посеред Одеси.
Відповідну історію розповіла місцева мешканка Світлана Попова, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Моторошна знахідка… В Бердянську на цвинтарі знайшли труп, який там…

"Побачила дівчинку (років 10 – 12), вона торгувала різним дитячим мотлохом з підлоги. Виходжу, бачу картину. Навпочіпки поруч з дівчинкою "мужик" під 40. Поки розгортала морозиво – спостерігала. Посміхається їй, розпитує на особисті теми – "Де живеш, чому торгуєш, може у тебе проблеми з грошима, може тобі потрібні гроші і т. д.", – розповіла одеситка.


Дана ситуація здалася жінці підозрілою. За її словами, дівчинка стояла з опущеними очима, і видно було, що їй неприємно. Одеситка, недовго думаючи, підійшла і почала допитуватися, що відбувається. Вона наполягла, щоб підозрілий тип пішов геть.
"Ти що думаєш, я до малолітніх пристаю, ти божевільна, вали звідси, тобі треба в психушку", – заявив хам жінці.

Вона пригрозила наполегливому чоловікові поліцією і розгорнулася в зворотному напрямку. На що той кричав їй у відповідь – "Чого ти йдеш?". За словами одеситки, в поліції довго не відповідали. Вона дочекалася поки "воно пішло" в напрямку вулиці Жуковського. Перелякана дитина подякувала добру жінку за те, що прогнала цього чоловіка.
В результаті Попова все-таки додзвонилася копам. Відповідь вона отримала тільки через 20 хвилин. Їй пообіцяли, що патруль прибуде на місце, щоб вона написала заяву.


"І тиша. Через 30 хвилин інші дзвонять, я їм розповіла, кажу фотка є, приїдьте, візьміть", – пише Попова.


У поліції відповіли, що будуть на місці через 30 хвилин. Жінка прочекала з коляскою копів дві години. Але ніхто так і не приїхав і не передзвонив. Одеситка назвала такий вчинок поліції – дивним.