Українці не відмовляються від поїздок у Туреччину через теракт у Стамбулі. По Анталійському узбережжю Туреччини: Анталія, Бодрум і Даламан – усе спокійно.

Про це у коментарі сайту "24" розповів Юрій Дем’яненко, керівник туристичної компанії "Світлофор", передає Корупція.Інфо.

"Сьогодні зв’язувалися з туристами, котрі відпочивають на цих узбережжях, а також з турецькими партнерами, які приймають наших туристів. Ніхто з клієнтів не хотів повертатися достроково чи повернути гроші за тур. І, в принципі, бронюють тури в Анталію, Бодрум і Даламан і надалі", – коментує він.

Щоправда, за словами Дем’яненка, туристи запитують про безпеку. До того ж, додає експерт, у цих аеропортах сьогодні була інформація турецьких партнерів з приводу посиленого контролю безпеки.

Дем’яненко зазначає, якщо подивитися на карті, то відстань між Стамбулом та Анталійським узбережжям доволі велика, становить приблизно 500 км.Щодо турів у Стамбул, відзначає Юрій Дем’яненко, вони й раніше були не дуже популярними – 1-2% від усіх турів, котрі продає туристична фірма. А от по пляжному відпочинку Туреччина у цьому році лідирує – 70-80% усіх бронювань припадає саме на цю країну.

"У першу чергу, це пов’язано зі зниженням цін. Так, як в цьому році досі існує заборона для громадян Росії відвідувати Туреччину. Відповідно готелі не наповнюються. Тому падає й ціна", – підкреслює експерт.

Турецьким операторам треба "відбивати" свої витрати й заселяти у готелі туристів. Тому, на думку Дем’яненка, Туреччина виходить навіть дешевшою, ніж відпочинок на морі в Україні.

Нагадаємо, увечері 28 червня два потужні вибухи пролунали в аеропорту імені Ататюрка у Стамбулі. Внаслідок страшного теракту загинула 41 особа, 239 отримали поранення. Жертвою теракту стала громадянка України Лариса Цепакова. Ще один громадянин України поранений – осколок потрапив в ногу.