Адвокат Олександра Єфремова Олександр Мельников заявив, що його підзахисного затримали незаконно. Про це він сказав в ефірі телеканалу "112 Україна", передає Корупція.Інфо

«Затриманий він незаконно і необгрунтовано. Про це свідчить протокол затримання, в якому сказано, що він робив замах на втечу в статусі підозрюваного, у той час як він таким не є. Він є звинуваченим у зовсім іншій справі – про так звані закони 16 січня 2014 року. Інших підозр йому не повідомляли», – сказав Мельников.

Водночас адвокат висловив сподівання, що його підзахисний вже до кінця дня вийде зі стін Генпрокуратури, де, за словами захисника, перебуває з самого ранку.

Нагадаємо, екс-керівника фракції ПР Єфремова затримано 30 липня в аеропорту, коли він намагався вилетіти у Відень.

Єфремову інкримінується заволодіння майном ДХК «Луганськвугілля» шляхом зловживання службовим становищем (стаття 191 ч.5 КК України), вчинення умисних дій з метою зміни меж території України, порушення Конституції, що призвело до загибелі людей та інших тяжких наслідків (стаття 110 ч.3 КК України), створення  і надання організаційного та іншого сприяння діяльності терористичної організації "ЛНР" (стаття 258-3 ч.1 КК України).

Генпрокурор Юрій Луценко на брифінгу у суботу заявив, що текст підозри Єфремову зачитають упродовж 24 годин.