Оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Дніпропетровській області ДЗЕ Національної поліції України задокументували факт вимагання неправомірної вигоди головним спеціалістом Головного управління обласної Держпродспоживслужби України. – повідомляє Корупція.Інфо

Прокуратура області відкрила кримінальне провадження за ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

36-річний посадовець вимагав хабар від представника товариства, що займається зберіганням та реалізацією харчових продуктів. За 25 тис. грн він пообіцяв видати експлуатаційний дозвіл для провадження діяльності об’єктів на території міста.

Кошти повинні були перерахувати на банківську картку, оформлену на його неповнолітню дитину.

Після перерахування 5 тис. грн неправомірної вигоди, головного спеціаліста затримали оперативники УЗЕ та слідчі прокуратури у службовому кабінеті.

Під час обшуку правоохоронці вилучили матеріали перевірки об’єкту зберігання та реалізації харчових продуктів, журнали обліку вхідних та вихідних документів, іншу документацію, а також банківські картки.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.