Що таке логіка? Відповідь на це запитання дає український політтехнолог Сергій Гайдай, коментуючи роль Порошенка в плівках Медведчука.
Це коли треба визнати, що Порошенко був або надзвичайно слабким, чи нерозумним президентом, або підступним зрадником.
І навіть непотрібно слухати розмови Медведчука, які оприлюднила команда Бігуса. Просто треба згадати реальні події 2014-2019 років.
Або він нічого в країні не контролював: не знав, які перемовини вів Медведчук з Кремлем і з колаборантами з «ДНР» і «ЛНР», хоча всі його розмови писала СБУ.
Не знав, як кум Путіна рейдернув українську трубу і заробляв на транзиті нафтопродуктів.
Як він домовився з сепаратистами й заробляв на постачанні вугілля з окупованих територій, коли на фронті гинули українські бійці.
Не знав що керована ним СБУ возить мільйони «кеша» бойовикам у Донецьк.
Або знав і нічого не міг заподіяти? Не вистачало рішучості й політичної волі? Був безсилий унеможливити захоплення українських телеканалів і перетворення їх у російські пропагандистські медіамайданчики?
І значить цей «шут» і «акторишко» Зеленский виявився значно сильнішим президентом у справі захисту національних і державних інтересів і в справі боротьби з агентом Кремля Медведчуком?
Якщо ні – тоді Порошенко все знав, все це відбувалося за його згодою і навіть під його контролем і патронатом.
І що тоді виходить? На публіку він брехав про те, що він справжній патріот, а за лаштунками був державним зрадником і партнером Медведчука і Путіна?
Чуєте цей скрегіт? Так скрегочуть шестерні у мізках порохоботів і членів секти «сивочолого», бо не в змозі подолати цю дилему.
Чуєте цей свист? Це виходить пара через вуха з їх голів, бо закипає їх мозок, коли вони шукають свої особливі пояснення цим фактам.
А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо –https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.