Ось, цікаво виходить. Стерненко хотіли посадити – без партійного десанту, без бабла і професійних мітингарів за 300 гривень – на вулицю вийшло пристойна кількість рішуче налаштованих людей. Пише політолог Кирило Сазонов.

За Антоненко – така ж історія. Без партійних і платних – вийшли. Тобто – працює схема, коли суспільству роблять боляче і воно реагує природно. Без складнощів з організаційними процесами. Йдемо далі?

Медведчуку спершу відключили канали. Просто взяли і відключили телеканали, які, будемо чесними, дивилися мільйони. Кожен день. Не телевізор, а член сім’ї. Рабінович з Кацманом – рідні зовсім стали. І тут відключили. Під крики Рабіновича про зеленого диявола. Потім арешт рахунків та інших активів. Потім Медведчука і Козака під домашній арешт. Є партія, є гроші, є всі ресурси і розуміння процесів … і ні душі. Ніхто не виходить з вимогою до влади залишити в спокої “опозиційного політика”. Рабінович не вважається, перепрошую. Будемо вибудовувати наукове переконливе пояснення феномена? Або для висновків досить просто факту? – резюмує політолог.

Варто зазначити, що 31 травня журналісти проект “Бігус інфо” випустили нове відео з так званими “плівками Медведчука”, в яких зокрема йшлось про налагодження бізнесу з поставки вугілля з ОРДЛО.

Можна зробити висновок, що П’ятий президент України Петро Порошенко знав про домовленості проросійського олігарха Віктора Медведчука з ЛДНР і Росією щодо вугілля, крім того, він покривав ці “бізнес-відносини”.

Таку думку висловив журналіст і блогер Михайло Шнайдер на своїй сторінці в Facebook.

“Курував цей вугільний бізнес Медведчука з ЛДНР і Росією саме наш “Гетьман”. При цьому кум Путіна безпосередньо контактував з Кремлем завдяки своїм міцним зв’язкам в адміністрації президента РФ.

Журналісти нагадали, як у листопаді 2014 році п’ятому президенту різко перестало подобатися вугілля з ПАР. Нібито … Африканське вугілля не відповідає стандартам і дає занадто мало енергії, необхідної для забезпечення життєдіяльності українських Електростанцій. Як виявилося, така різка зміна вектора у Петра Олексійовича відбулася не випадково, а за порадами з Кремля, які йому транслював Медведчук. Після цього п’ятий президент терміново зняв з посади неугодного міністра енергетики Продана і поставив на його місце повністю лояльного собі Демчишина”, – написав Шнайдер.

Він написав, що після події на адресу ексміністра енергетики Юрія Продана посипалися звинувачення про закупівлю нібито неякісного вугілля. А вугілля почали закуповувати з ОРДЛО за допомогою “фірми-прокладки”.

“До речі, Продана надалі буквально піддали анафемі, звинувативши в махінаціях при закупівлі Африканського вугілля. Тепер стало зрозуміло, що робилося це для того, щоб організувати пряму закупівлю вугілля з ОРДЛО через Фірму-Прокладку. Більше того, одним з найяскравіших показників справ Петра Олексійовича і того, що він всяко сприяв вугільним договорам Медведчука з ЛДНР і Росією, є ситуація у Львові. Річ у тім, що в день, коли кум Путіна говорив російським кураторам про те, що “Він” зараз у Львові та вже готовий підписати вказівку Нацбанку про виплати на окуповані території, Порошенко передавав Львівським військовим кілька вертольотів, розпинаючись перед камерами про свій “патріотизм”, – написав журналіст.

Михайло Шнайдер примусово порекомендував до перегляду розслідування Бігус, за його словами для того, “щоб остаточно поставити знак рівності між Порошенком і Медведчуком”.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.