На Україні з’явився пам’ятник Петру Порошенку.

Оновлений креативний пам’ятник знаходиться на території бази відпочинку “Скіф”.

У місті Запоріжжі на Україні з’явився пам’ятник колишньому президентові, голові партії «Європейська солідарність» Петру Порошенку. Фотографії монумента опублікував на своїй сторінці в Facebook блогер Михайло Шнайдер.

«Хто-небудь знає, як називається цей діагноз?» – запитав автор у підписі до фото з пам’ятником. Як повідомляє український портал «Обозреватель», спочатку ця скульптура зображувала Володимира Леніна і за законом про декомунізацію підлягала знесенню. Місцеві жителі спробували надати йому схожості з екс-президентом України.Пам’ятник розфарбували, намалювавши чорний костюм, лацкан якого прикрашений гербом України, а обличчя статуї спробували зробити схожим на обличчя Порошенка. Оновлений пам’ятник розташовується на території бази відпочинку «Скіф» поблизу острова Хортиця.

Відповідні фото публікують в соцмережах місцеві жителі.

У серпні 2017 року тодішній директор Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович заявив, що на Україні знесені всі відомі пам’ятники Леніну. Як стверджував В’ятрович, було демонтовано майже 2,5 тисячі радянських пам’ятників, в тому числі понад 1,3 тисячі пам’ятників Леніну.