Скандальний народний депутат Надія Савченко зробила ще одну гучну заяву, передає Корупція.Інфо

В ефірі популярного Українське телеканалу "ZIK" вона звинуватила своїх колег Андрія Тетерук і Юрію Березу в тому, що вони працюють на Кремль. Саме ці нардепи частіше скоюють висловлювання в сторону Савченко.

Популярне: "Усі громадяни, які отримали з-за кордону…": Що фіскальна служба вимагатиме від українців

"Давайте тепер згадаємо, хто такі панове Тетерук і Береза? Це – два російських офіцера, які після розвалу Радянського Союзу дали присягу російському народу і Російської Федерації. Не українському народу, що не Україні. Які відслужили в збройних силах України".

Коли її запитали про документи, які б підтвердили таку інформацію, то Савченко сказала, що не володіє такими, а інформацію читала десь в ЗМІ. Нардеп додала, що саме вони найбільше називають її зрадницею, щоб відвести від себе підозри.

"Вони є агентами ФСБ, вони є продажними для Росії, вони рейдери, вони мародери по війні. І це можуть підтвердити ті хлопці, які з ними служили. Які бачили, які вони в бою. Які бачили, як вони втікали і кидали свої батальйони . дуже-дуже багато комбатів, які приходили потім до влади або кудись поділися ".

Нагадаємо, що генпрокурор висунув Савченко звинувачення у співпраці з Росією і підготовці терористичного акту. У четвер Луценко пообіцяв надати неспростовні докази провини нардепки.