Злочинці ніколи не приховували своїх проросійських поглядів, передає Корупція.Інфо

Популярне: Чи надовго: Свіжий курс долара приголомшив українців. Тільки не падайте!

В селі Гришине в Донецькій області побили 19-річного хлопця та його батька через їхню проукраїнської позиції. За словами потерпілого юнака, своїх поглядів він ніколи не приховував, в селі всі знали про патріотизм членів його сім'ї. З усіма своїми кривдниками Михайло Голубенко був знайомий до події."Вночі ми виходили з кафе, коли зустріли компанію з чотирьох чоловік. Вони звернулися до мене і сказали: "Ну що, патріот?", на що я відповів: "Слава Україні!". Після цього посипалися образи, слідом за якими пішли удари", – розповів Михайло.

Хлопець зателефонував батькові, який відразу ж прибув на місце нападу. Батька Михаїла, який захищав Україну від проросійських бойовиків в зоні АТО, вдарили зі спини битою по голові. Після чого почали бити ногами до втрати свідомості. Зараз чоловік знаходиться у важкому стані.

"Чоловіка і сина били на очах у дочки. Чоловіка били в одному кутку, сина – в іншому. Люди, з якими я живу в одному селі і щодня вітаюся… У мене в один момент все сприйняття рухнуло, вони всі знали і чоловіка і сина, і це не завадило так з ними вчинити", – розповіла Оксана Голубенко.