"Сьогодні дуже насичений день і за кілька кілька хвилин відбудеться зустріч Президента України з міністром оборони США паном Меттісом, потім відбудеться зустріч з держсекретарем Сполучених Штатів, – передає Корупція ІНфо

Популярне: Ви вже знаєте? Результати зустрічі Порошенка і Трампа! Такого не очікував НІХТО! Просто ШОК!(ВІДЕО)

 

Але ключові зустрічі і діалоги відбулися сьогодні вранці у Білому домі з віце-президентом Пенсом і потім грунтовна і повноцінна зустріч з президентом Сполучених Штатів паном Трампом. Цій зустрічі передували і телефонні контакти Президента України з його американським колегою, тісні контакти зовнішньополітичних відомств.

Звичайно, над цією зустріччю довго працювали радники Президентів, які її готували. Всі, хто знав, що вона має відбутися готували її. Українська делегація задоволена цією зустріччю. Ключові позиції, які обговорювалися сьогодні: підтримка реформ, економічна співпраця, енергетична співпраця, військово-технічна співпраця, але, звичайно, ключовій блок – це Крим і Донбас.

Сполучені Штати лишаються відданими позиції, що конфлікт на Донбасі має бути врегульований у політико-дипломатичний спосіб, що Росія має виконувати свої зобов'язання. Навколо цього і йшли всі ключові перемовини", – повідомила Геращенко.