"Команда грузинських реформаторів", яку привіз із собою в Україну екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі, у себе на батьківщині не була помічена у жодних успішних реформах, передає Корупція.Інфо

Популярне: Чи надовго: Свіжий курс долара приголомшив українців. Тільки не падайте!

Таку заяву зробив екс-міністр Грузії із врегулювання конфліктів, відомий грузинський режисер Георгій Хаїндрава.

На питання, що він думає про так звану команду Саакашвілі, Хаїндрава відповів: "Це придумана команда, вони тут нічого не зробили". "Єдина реформа, яка була проведена успішно – це була реформа поліції, але перетворили вони її в гестапо. Там не брали хабарі, але били людей, калічили, гвалтували. Це система загальна була. Ось це він реформував. Що інше він реформував? Не дуже ясно", – додав він.

Колишній міністр також заявив, що не знає, хто такий Гізо Углава, який нині обіймає посаду першого заступника голови Національного антикорупційного бюро України

"Не знаю, хто це. Поняття не маю. Але вони там, звичайно, "поборються" з корупцією", – зазначив він.

Хаїндрава також дав невтішну характеристику колишньому заступнику генпрокурора України Давиду Сакварелідзе: "Сакварелідзе? Взагалі смішно. Хабарник-прокурор, заступник прокурора Адеішвілі найлютіший. Як ви думаєте, яка він людина, якщо він був одним із перших заступників головного прокурора, коли в Грузії 300 тисяч чоловік у в'язниці сиділо?"

"Не існує ніякої команди Саакашвілі, її ніколи не було. Це не команда – це поплічники, подільники, з якими він робив гроші. Ніяка це не команда! Ну, яка Деканоїдзе (колишня шеф Нацполіції України Хатія Деканоїдзе – ред.)? Вона – дружина його зведеного брата – ні бе, ні ме, ні кукуріку все своє життя. Яку вона реформу поліції могла провести, якщо вона погон один від іншого відрізнити не може? Нісенітниця це повна! Ніякі вони не реформатори! Нічого вони тут ніколи не реформували", – наголосив Хаїндрава.

Колишній грузинський міністр також висловив упевненість, що команда Саакашвілі більше ніколи не повернеться на свою історичну батьківщину: "Сюди? Ніколи. Тут для них все скінчилося".