Під час вчорашнього мітингу біля будинку Юрія Луценка, його охорона побила одного з активістів, передає Корупція.Інфо.

Про це повідомила активістка Ліза Богуцька в Facebook.

Жінка повідомила, що вже після того як мітинг закінчився, і більшість людей розійшлися, кілька українців все-таки вирішили залишитися в наметі і дочекатися Генерального прокурора України. Але незабаром з'явилися невідомі без розпізнавальних знаків і почали бійку. Один з активістів знімав те, що відбувається на камеру, але її відібрали "тітушки".

Популярне: "Переноситься один робочий день із…": Скільки українці відпочиватимуть у березні

"Ближче до вечора до намету підійшли невідомі в чорному, без розпізнавальних знаків. Стали валити намет. Володимир став знімати на камеру все, що відбувається. Зав'язалася бійка і один з тітушек-силовиків вихопив камеру і кинув її на подвір'я до Луценка. Через деякий час до будинку під'їхав сам генпрокурор. Після недовгої розмови Юрій Віталійович перейшов на мат.

Володимир побажав йому такого самого ставлення людей до його дітей, як він сам ставиться до інших. На це Юрій Віталійович вибухнув бурхливою нецензурною лайкою, мовляв, його син за Вітчизну кров проливав.

Після того, як Луценко сховався в будинку, на чоловіка напали супроводжуючі Віталіча і почали його бити », – написала Богуцька.

Як виявилося, активіст був громадянином США і вже звернувся в посольство з проханням розглянути ситуацію як напад на людину і притягнути до кримінальної відповідальності охоронців прокурора.