Парламентар Антон Поляков раптово помер 8 жовтня – йому стало зле в таксі, чоловіка намагались реанімувати лікарі швидкої, пізніше медики констатували смерть.

Народна депутатка з фракції “Слуга народу” Галина Янченко заявила, що має дані про результати токсикологічного дослідження крові Антона Полякова – його смерть настала через одночасну дію на організм алкоголю та метадону.

Про це вона написала на своїй сторінці у фейсбук.

Смерть Антона Полкова наступила в результаті реакції алкоголю та метадону. За моєю інформацією, це показала токсикологія”, – повідомила Янченко.

Після цього повідомлення, екснардеп Ігор Мосійчук в своєму телеграм-каналі написав, що Полякова убили.

“Полякова отруїли, додавши в горілку метадон! Дуже чітко все спланували. Додали в горілку метадон і тепер розганятимуть, що він вживав і горілку, і наркотик… хто ж пожаліє нардепа адже вони всі негідники, алкаші і наркоші… Після цієї інформації про горілку і метадон я твердо переконаний: ПОЛЯКОВА ОТРУЇЛИ тобто це УМИСНЕ ВБИВСТВО!”, – написав Мосійчук.

Нагадаємо, напередодні смерті народний депутат Антон Поляков вживав спиртні напої у київському ресторані Noir зі своїм знайомим на ім’я Руслан Джамбулатов

Про це на брифінгу в п’ятницю, 8 жовтня 2021 року, повідомив очільник поліції Києва Іван Вигівський.

Особа з таким ім’ям зазначена на сайті Верховної Ради як помічник на громадських засадах народної депутатки Анни Скороход, яку, як і Антона Полякова, було виключено з фракції “Слуги народу” у 2019 році.

Після відвідування закладу Поляков та Джамбулатов сіли до авто останнього та каталися вулицями Києва.

“Знайомий (Джамбулатов, – ред.) запропонував поїхати до місця помешкання, однак у зв’язку зі сваркою зі співмешканкою він (Поляков, – ред.) не схотів їхати. Десь півтори години вони їздили по вулицях Києва”, – розповів Вигівський.

У відповідь на уточнювальне запитання про те, чи цією співмешканкою була Анна Скороход, Вигівський відповів ствердно. Депутатку поки не опитували.

““Вона погано себе почуває”, – сказав очільник поліції Києва.

Антона Полякова та Анну Скороход, нагадаємо, 2019 року виключили зі складу фракції “Слуга народу”. Саме Поляков заявляв про роздачу грошей депутатам-“слугам”.

Як продовжив далі Вигівський, в якийсь момент Джамбулатов пересадив Полякова в таксі, яке мало відвезти його додому. В автівці таксиста нардепові стало зле.

Наразі ані Джамбулатова, ані таксиста не затримували.

“Руслана Джампобулатова не затримали, його запросили. Його опитують… Ніхто не затриманий, тому що у нас немає підстав… Сказати, що це було умисне вбивство, ми не можемо, тому ми нікого поки не затримуємо”, – пояснив Вигівський.

Як зазначав Вигівський на брифінгу, попередня причина смерті померлого у ніч з 7 на 8 жовтня Полякова – “природна”. Через хронічне захворювання.

Одначе, не виключається версія й з отруєнням “невідомою речовиною”.

“На даний час слідство відпрацьовує декілька версій смерті народного депутата: хронічне захворювання, що могло призвести до смерті та отруєння невідомою речовиною, як самостійно, так і невідомою особою. У нас вже є попереднє лікарське свідоцтво про смерть після розтину, згідно з яким причиною смерті є гостра коронарна недостатність, тобто ішемічна хвороба серця. Призначено кілька експертиз з метою виявлення токсичних, отруйних, наркотичних психотропних та медичних речовин, які встановлять остаточну причину смерті”, – казав Вигівський.