Вибори 2015
Подобається

Депутат від 122 округу – Парасюк Володимир Зіновійович

01/11/2014     Автор: Яна Романська
Депутат від 122 округу – Парасюк Володимир Зіновійович

Народився 1987 році у с. Майдан Львівська область; має загальну середню освіту; завершив заочне відділення економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Економіка підприємства»; був членом Студентського братства Львівського національного університету імені Івана Франка; член Конгресу українських націоналістів; під час війни на сході України – командир 4 роти батальйону «Дніпро».

Парасюк Володимир акцентує увагу на тому, що усі мають бути рівні перед законом. Та обіцяє відкритість влади та вплив громадськості на державотворчі процеси в країні повинні стати головним пріоритетом розбудови нашого суспільства.

Читати: Парасюк Володимир Зіновійович

Принципи здійснення політичної діяльності В. Парасюка:

На державному рівні:

1. В першу чергу, реформа Збройних сил України та інших силових відомств, для того, щоб забезпечити ефективний захист нашої держави. Нам потрбіна боєздатна армія і дієва система внутрішньої безпеки.

2. Розслідування та покарання усіх, причетних до загибелі українських героїв на Майдані та в зоні проведення АТО.

3. Соціальний захист сімей загиблих на Майдані та в зоні АТО.

4. Ліквідація брюрократії та скорочення чиновницького апарату, які є головним гальмом для ефективного виконання життєво важливих законів.

5. Люстрація та контроль влади на всіх рівнях.

6. Реформування законодавчої, виконавчої та судової влади.

7. Рівнопартнерські відносини з країнами-членами Євросоюзу, з перспективою повноправного членства в Європейському Союзі.

На місцевому рівні:

1. Контроль за правильним та цільовим використанням коштів на місцевому рівні.

2. Збільшення повноважень місцевим Радам.

3. Розвиток і покращення інфраструктури округу (ремонт доріг, повноцінне функціонування лікарень, ФАПів, освітніх та культурних закладів).

4. Зробити пріоритетним розвиток альтернативних джерел енергії в регіонах для досягнення енергетичної незалежності держави. 

5. Виховання молоді на духовних та патріотичних засадах (створення молодіжних, військово-патріотичних організацій, вишкільних таборів, проведення патріотичних змагань та заходів).

За здійсненням В. Парасюком своїх обіцянок будемо спостерігати.