Сьогодні, 24 травня, учасники АТО та громадські активісти зірвали засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, де чиновники зібралися вкотре «дерибанити» бюджет міста.

Міського голови Андрія Садового на засіданні не було. Ймовірно, він не встиг повернутися з Києва, де вчора ввечері брав участь у телевізійному шоу. Замість мера на виконавчому комітеті головував його заступник з економічних питань Геннадій Васьків.

На початку засідання до зали прийшли учасники російсько-української війни на Донбасі, представники «Національного корпусу», громадських організацій «Розвиток громади» та «Рабів до раю не пускають». Активісти вимагали внести до порядку денного засідання важливі для містян питання, звинувачували чиновників Садового в систематичному розкраданні міського бюджету та сепаратизмі.

Тим часом чиновники Садового назвали учасників АТО та активістів «злочинцями». У залі зав’язалася сварка та штовханина, унаслідок якої активісти облили фарбою Геннадія Васьківа та директора департаменту «Адміністрація міського голови» Євгена Бойка.

Пряму трансляцію з ЛМР проводив телеканал «НТА».