гкманітарна

У Львові вкрали німецької гуманітарної допомоги на 350 тис. грн

У МВС розслідують розкрадання будівельних матеріалів, побутової хімії, одягу та інших речей, які були передані з Німеччини на потреби населення в Донбасі.

Так, наприкінці минулого місяця у Львові пропала гуманітарна допомога з Федеративної Республіки Німеччини на суму понад 350 000 гривень, що призначалася для мирного населення в зоні проведення АТО на Сході країни.

Про це сказано в повідомленні прес-центру ГУ МВС у Львівській області, передає Корупція Інфо

"До Шевченківського райвідділу міліції звернулась 46-річна мешканка Херсона, яка займається приватним підприємництвом. Вона повідомила, що наприкінці вересня у Львові шахраї заволоділи товаром на суму понад 350 000 гривень", – йдеться в повідомленні.

За словами правоохоронців, йдеться про прибула з Німеччини гуманітарної допомоги. У списку речей знаходилися 500 рулонів руберойду, більше 60 упаковок прального порошку, 50 мішків з уживаної одягом, кілька велосипедів, пральна машина і інш.

За словами жительки Херсона, всім цим нібито заволодів директор однієї з львівських асоціацій під приводом відправки гуманітарної допомоги на потреби населення в зоні АТО.

В даний час правоохоронці перевіряють викладені в заяві факти і встановлюють місцезнаходження речей. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.