Станом на 5 лютого від початку дії Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» до органів прокуратури Львівської області надійшло 12 повідомлень щодо 38 осіб, які ухилися від отримання повісток.

Такі факти зафіксовано у Личаківсько-Шевчеківсько-Залізничному, Жидачівсько-Миколаївському, Радехівсько-Кам’янка-Бузькому, Жовківському, Сколівському територіальних районних військових комісаріатах, повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області, передає ІА Корупція Інфо.

За згаданими повідомленнями розпочато 12 кримінальних проваджень за ст. 336 Кримінального Кодексу України (ухилення від призову за мобілізацією).

Зокрема, 4 січня прокуратурою Пустомитівського району за заявою Пустомитівсько-Городоцького ОРВК внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 114-1 КК України (перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань) щодо відмови керівника одного з товариств із обмеженою відповідальністю отримувати зведені та часткові наряди на вилучення техніки з цього підприємства по частковій мобілізації.

Досудові розслідування вказаних кримінальних проваджень перебувають на контролі прокуратури Львівської області.

Додержання вимог законодавства на території Львівщини під час проведення мобілізаційної підготовки та підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України наразі є одним із пріоритетних напрямків діяльності прокуратури області.