Комітет із боротьби з корупцією затвердив три кандидатури від парламенту до конкурсної комісії з обрання керівництва Антикорупційного бюро.

Як передає кореспондент Укрінформу, комітет затвердив кандидатури Директора Європейського бюро по боротьбі з шахрайством Джованні Кесслера, екс-міністра культури Євгена Нищука та колишнього віце-спікера Ради, одного з авторів Конституції Віктора Мусіяку.

При цьому кандидатуру Джованні Кесслера запропонували три фракції коаліції – «Батьківщина», «Самопоміч» та «Радикальна партія». Кандидатуру Євгена Нищука подала фракція «Блоку Петра Порошенка», а Мусіяку запропонував «Народний фронт».

Керівник комітету боротьби з корупцією Єгор Соболєв повідомив, що Джованні Кесслер уже дав згоду на участь у конкурсній комісії.«Джованні Кесслер – це людина, яка контролює проблему відмивання грошей в Європейському Союзі й один із найбільших авторитетних експертів фахівців. Це дуже гідний вибір трьох фракцій… Кесслер уже дав згоду, в понеділок я розмовляв із ним особисто, і він сказав, що для нього велика честь і він допоможе Україні вибрати керівника Антикорупційного бюро».

Як повідомив Соболєв у коментарі журналістам, він проситиме Голову парламенту Володимира Гройсмана розглянути питання кандидатур від парламенту до конкурсної комісії Антикорупційного бюро одним із перших на засіданні у четвер.