Волонтер розповів дивовижну історію про зв'язковий батальйон "Донбас".

"Дуже складно читати військові зведення, коли там що не новина, то загиблі, поранені, зниклі безвісти. Але все стає ще гірше, коли мова заходить про знайомих і близьких людях. Хочу поділитися саме такою історією, але у неї, на диво, щасливий кінець "- каже Іван.

З контактною особою батальйону "Донбас", Іллею, чий позивний "Бур", волонтер познайомився коли тільки почав допомагати військовим. Боєць у той час займався зв'язком у своєму підрозділі і спілкування з приводу покупки рацій для батальйону відбувалося в телефонному режим.

"Особисто ми так і не встигли тоді зустрітися. Але будь-яка людина із зони АТО, з яким хоч кілька разів спілкувався, стає рідним і починаєш переживати за нього, як за члена сім'ї "- розповідає Іван.

Після сумнозвісних подій в Іловайську волонтери повідомили про загибель зв'язкового:"У цей момент складно повірити, що ще кілька днів тому ми спілкувалися і це був останній раз, коли я чув його голос. Спочатку я намагався з усіх сил знайти причини, чому так не може бути. З часом почав приймати це. Дуже старався якомога рідше згадувати про те, що трапилося і більше приділяти уваги відбувається. Залишився осад смутку, злості й почуття провини. Він загинув, а я живий "- ділиться Іван своїми переживаннями, -" Але напередодні Нового року зробив мені зробили пару подарунків, які складно переоцінити.

Спочатку повернувся з полону Саша, ще один знайомий з "Донбасу", який потрапив у той же Иловайский котел. А потім сталося справжнє диво. На очі потрапила запис на сторінці Леоніда Кулеша із згадкою Іллі. Занадто малоймовірно для збігу, надто неймовірно, щоб бути правдою. Повагавшись, набираю знайомий номер Іллі і чую все той же приємний, спокійний голос. Дійсно, більшого подарунка і уявити складно. Невпевнено запитую: "Ілля? Бур? ".

Так, він виявився живий. Був важко поранений, числився загиблим. Зараз вже все добре. Проходить реабілітацію. Силу духу не втратила.

Бажаю щасливого Нового року Іллі і всім нашим хоробрим бійцям! Здоров'я вам! Повертайтеся живими! "

 

 

Джерело: Інформатор