Воїн Операції Об’єднаних сил Харитон Старскі продемонстрував факти використання Росією фосфорної зброї на Донбасі.

Про це він написав у Facebook.

Менше, ніж за годину текст зібрав кілька сотень лайків і десятки коментарів.

“Відкинувся з баньки, всім привіт з сонячного Донбасу! До речі, це не сніг, а наслідки застосування запалювальних боєприпасів межибратами. Очевидно, “в шахті” знайшли)) Тут побратимам і не таке прилітає, на щастя карма працює як слід “, – повідомив Старскі.

Український боєць також прикріпив посилання на сюжет програми “Факти” про фосфорні снаряди і піхотні міни. У сюжеті розповідається про обстріл українських позицій російськими бойовиками.

Пост воїна зібрав масу відгуків в коментарях, в яких користувачі соціальної мережі висловили слова підтримки на адресу захисників країни.

Зазначимо, у рамках проєкту українських військових «Допомога Схід» до району проведення ООС прибула гуманітарна допомога на 700 тис. грн для медичних закладів Донеччини.

Про це повідомили у пресцентрі штабу ООС.

«На Донбасі триває підтримка медичних закладів в рамках стратегічного гуманітарного проєкту українських військових «Допомога Схід»… До району проведення ООС прибула гуманітарна допомога, яка буде направлена до ДУ «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Донецькій області» (м. Маріуполь). Загальна її вартість близько 700 тисяч гривень, а вага понад 7 тонн», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, до одного з госпіталів буде доставлено медикалізовані ліжка, матраци, інвалідні возики, ходунки, допоміжні пристрої для хворих, стільці тощо.

Як зазначається, за останні місяці на Донбас доправлено майже 30 тонн гуманітарної допомоги медичного призначення вартістю понад 7 мільйонів гривень.

За словами керівника та координатора цієї стратегічної гуманітарної ініціативи Бориса Кутового, пріоритетами проєкту є допомога медичним закладам, розташованим в районі проведення операції Об’єднаних сил, а також громадянам, які мешкають у населених пунктах, наближених до районів ведення бойових дій.