сергей

Світ чекає від Росії пояснень щодо перебування 12 тисяч російських військових на території України. Але це, здається, геть не бентежить уряд РФ. Навіть навпаки, своїми діями Путін показує свою начебто "мирну" налаштованість.

Про це під час екстреного засідання Ради Безпеки ООН у Нью-Йорку сказав постійний представник України при ООН Юрій Сергєєв.

“Сьогоднішня заява російської делегації прозвучала так, нібито не Росія завоювала, окупувала й анексувала частину суверенної території України – Крим – навесні минулого року. Сьогоднішня заява російської делегації звучала так, нібито немає регулярних військ Росії на суверенній українській території”, – зауважив український дипломат.Читайте також: Путін заявив, що допоможе українцям, які хочуть уникнути мобілізації

“На останньому засіданні я пояснив Раді Безпеки, що означає 16 батальйонів Росії і також танки, що вони роблять на території моєї країни. Цивілізований світ чекає пояснень з російської сторони”, – наголосив Сергеєв.

За його словами станом на сьогодні на території України перебуває 12 тисяч російських солдатів, 235 танків, 720 БТРів, 263 артилерійські системи.

 

Читайте також: Росіяни пропонують обміняти санкції в ПАРЄ на звільнення Савченка

Джерело: Корупція.інфо