захист військових

Фракція "Народний фронт" наполягає на ухваленні пакету законопроектів, які максимально посилюють захист військовослужбовців та дозволять військово промисловому комплексу ефективно працювати.

Про це заявила заступник голови фракції Вікторія Сюмар під час Погоджувальної ради, повідомляють у прес-службі НФ.

"Це комплекс законопроектів – №1806, №1678, №1694 та №1695, – які необхідно приймати, вони стоять на вівторок, їх треба підтримати", – сказала вона.

За словами Вікторії Сюмар, ще одна ініціатива, яку запропонували комбати "Народного фронту", – виключити із закону про мобілізацію заборону брати участь в антитерористичній операції для народних депутатів України.

"Оскільки сьогодні ми знаємо, що є певні проблеми з мобілізацією, народні депутати можуть бути прикладом для народу, тут цілком нормальна ініціатива", – підкреслила вона.

 

"Наші комбати кожні вихідні і кожні несесійний тиждень їздять в зону АТО, беруть участь у військових діях. Такий приклад буде позитивним для українського народу, коли це робитимуть і інші народні депутати – це законопроект №1771, і я б дуже просила поставити його на порядок денний ", – резюмувала представник" Народного фронту ".

Джерело: Корупція.інфо