yaremab

Генеральна прокуратура України розслідує інформацію про те, що український олігарх Рінат Ахметов провів переговори з бійцями добровольчого батальйону «Айдар» про здачу ТЕС в місті Щастя в обмін на грошову винагороду.

Про це заявив генпрокурор Віталій Ярема під час спільного брифінгу з міністром МВС Арсеном Аваковим, передає Корупція.інфо

В ході брифінгу генпрокурор розповів журналістам про допит олігарха Ріната Ахметова та правомірність його дій в окупованих проросійськими бойовиками територіях Донецької та Луганської області, а також про підозри у його причетності до фінансування терористів.«Що стосується громадянина Ахметова, то він допитаний в Генеральній прокуратурі України щодо двох питань: питання його перебування і відношення щодо подій на Майдані, в тому числі і щодо питання, порушеного у зверненні народного депутата Ірини Геращенко про його фінансування сепаратизму. Ці питання були задані йому і необхідні відповіді ми отримали», – повідомив Ярема.

«Що стосується тієї інформації, на якій ви тільки що акцентували увагу, то ми її обробляємо, зараз будемо приймати відповідні процесуальні рішення», – заявив генпрокурор.

Також чиновник зазначив, що вся інформація, яка стосується «сприяння сепаратизму в країні, не проходить повз і вся вона буде досліджена»