сок

Український бізнесмен Ігор Сотуленко, якого пов'язують з бізнес-групою екс-прем'єр-міністра України Миколи Азарова, покінчив життя самогубством.

Про це стало відомо ТСН із власних джерел, передає Корупція Інфо

Сотуленко раніше був головою наглядової ради «Укрексімбанку», членом наглядової ради «Ощадбанку», а також володів великою автотрейдінговою компанією.

Міліція Києва підтвердила ТСН, що Сотуленко викинувся з вікна власної квартири в центрі Києва вчора, 25 листопада, о сьомій ранку. Він залишив передсмертну записку.

У вересні 2014 року Печерський суд Києва постановив стягнути з Ігоря Сотуленко і його компаній ТОВ «Автоінтернешнл Метрополіс» (АІМ), ПАТ «Завод комунального машинобудування» 375 млн грн боргів. Бізнесмен намагався протягом майже року перевести цю справу до суду міжнародної юрисдикції, щоб ця справа розглядалася за законодавством Кіпру. Однак, 1 липня 2015 Верховний суд України відмовив у задоволенні позовної заяви.

Раніше при схожих обставинах покінчив з життям член «Партії регіонів» Михайло Чечетов – він вистрибнув з вікна власної квартири. Інший соратник Азарова Олександр Пеклушенко застрелився в березні поточного року.