Реальну людину, відповідальну за інтерівський шабаш, – Сергія Льовочкіна, сором’язливо обходять увагою.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук пише політтехнолог Тарас Березовець.

«Я поділяю позицію Турчинова і Цеголка щодо шабашу на «Інтері». Так, поява Кобзона, Газманова та Валерії була абсолютно недоречною, – зазначив він.

Однак, з його слів, є одне маленьке «але».

«Навіщо сором’язливо обходити увагою реальну людину, відповідальну за інтерівський шабаш? Сергія Льовочкіна», – додав Тарас Березовець.

Довкола телеканалу «Інтер» зчинився скандал, бо він у новорічну ніч транслював запис святкової програми, в якій виступив, зокрема, депутат Держдуми Росії, співак Йосиф Кобзон, оголошений в Україні персоною нон-грата.У цій же програмі лунали пісні у виконанні інших російських «зірок», які публічно висловлювалися на підтримку сепаратистів на сході України, – Валерії, Олега Газманова, Миколи Баскова.

Після цього за введення санкцій проти українських каналів, які транслюють виступи «нев’їзних» артистів, виступили міністр інформаційної політики України Юрій Стець та речник президента України Святослав Цеголко.

А секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що за антиукраїнську діяльність телеканал «Інтер» слід позбавити ліцензії на мовлення.

 

 

джерело: Зік