188567

У катери "Іволга" була вимкнена радіолокаційна система.

Про це в ході прес-конференції, яку транслював телеканал "112 Україна", заявив віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко, передає Корупція Інфо

"Капітаном було порушено дуже багато тих інструкцій, які могли б не дозволити взагалі призвести до такої трагедії. Починаючи з того, що у нього фактично була виключена радіолокаційна система, він виходив зі стихійного місця, а не з облаштованих причалів. І кількість пасажирів, які повинні були знаходитися на кораблі, їх повинно було бути не більше 12-ти", – заявив Зубко.

Нагадаємо, 17 жовтня поблизу Затоки в морі затонуло судно "Іволга", на борту якого перебувало 36 осіб, з яких 3 члени екіпажу, в результаті чого, за уточненими даними, загинули 14 людей. Врятовано 22 людини, з яких 18 осіб були госпіталізовані (переохолодження і травми кінцівок). Крім того, є непідтверджені дані про те, що на катері могли перебуває ще 8 осіб.

Капітану судна оголошено про підозру, сьогодні суд обере йому запобіжний захід.

Раніше повідомлялося, що капітан судна порушив всі можливі інструкції, зокрема, вивів катер в море перевантаженим, без огляду і запису в журналі. Також повідомлялося, що судно вийшло не з свого порту.