У мережі опубліковано відео, на якому "двійник" Юлії Тимошенко кличе глядачів в театр, передає Корупція.Інфо

Як виявилося, ролик записала українська актриса Юлія Максименко. Вона покликала шанувальників на виставу "Хромая балерина" в Будинок актора. Як повідомляє видання "Фрази", актриса зізналася, що інколи підміняла справжнього політика Юлію Тимошенко.

Популярне: Якщо не зареєструвались, то платіть! За що українцям прийдеться заплатити 100 неоподатковуваних мінімумів

"У 2010-му мене запросили в "Батьківщину“, коли Тимошенко зірвала голос на мітингу і не могла говорити, а вони знімали фільм про українок, які працюють за кордоном. Тимошенко повинна була за кадром щось озвучувати, але у неї зовсім не було голосу, терміни підганяли, і покликали мене, щоб я озвучила. Як вони просили, я її тихим голосом начитувала текст і в якийсь момент помітила, що вони самі плутаються, де голос Тимошенко, а де мій. Після запису до нас вийшов досить популярний політик і попросив мене поговорити голосом Тимошенко. Зазвичай після цього люди сміються, але, почувши мою імітацію, він навіть не посміхнувся, навпаки, якось напружився. До речі, потім мій голос не використали у ролику", — розповіла актриса.

Максименко повідомила, що раніше займалася пародіями, у неї було навіть своє шоу, яке жінка показувала на корпоративах.

"Я озвучувала в політичний мультфільм "Казкова Русь“ Юлію Тимошенко, Наталію Королевську. Я продюсер своїх робіт, тому кожен раз потрібно щось придумувати для популяризації вистави. Образ Тимошенко був експромтом, але зі мною працювали класні гримери ситкому, які вставили лінзи, змінили форму вух, заплели мені коси з перуки блондинки, на якій тінями для очей зафарбовували коріння волосся, щоб було максимально схоже на політика. Після цього я зняла сама себе на телефон, зачитуючи текст з голови", — зазначила Максименко.