У неділю, 18 жовтня, перша леді України Олена Зеленської терміново звернулася до всіх українців. Дружина Президента України Олена Зеленська закликала взяти участь у благодійному продажі дитячих робіт, аби зібрати кошти на будівництво майданчика для дітей з особливими потребами.

Про це вона написала у своєму Фейсбук

Перша леді зазначила, що вона сама вже взяла участь у зазначеній благодійній акції, але допомоги лише від неї буде мало, саме тому вона запрошує всіх українців долучитись і допомогти дітям з особливими потребами здійснити їх мрії.

 

“Зліва на фото — Еммануїл. Розумний, позитивний і товариський хлопчик, якому хвороба заважає рухатися вільно. Праворуч — Іван. Життєрадісний, розважливий і творчий. Просто він бачить світ трохи інакше, ніж ми. Обидва вони і ще багато їхніх друзів живуть в Оболонському районі міста Києва та мають спільну мрію: щоб на Оболоні з’явився майданчик для дітей з особливими потребами. Ми теж можемо їм допомогти! Ці дві картини (з автографами художників!) я вже придбала “, — йдеться в зверненні Зеленської.

Нагадаємо, Олена Зеленська веде активну соціальну діяльність, спрямовану на посилення гендерної рівності в країні і на захист дітей. Зокрема, нещодавно Кабмін підтримав її ініціативу про приєднання України до міжнародного “Партнерства заради миру Біарріц” по встановленню рівності жінок і чоловіків.

Відзначимо, що під час офіційного візиту Президента України до Великої Британії дружина Глави держави Олена Зеленська відвідала музей Лондонського Тауера, де за її ініціативою був підписаний Меморандум про започаткування першого на території Великої Британії україномовного аудіогіда.