Президент Петро Порошенко підписав указ про демобілізацію військовослужбовців, призваних до лав армії відповідно до указу "Про часткову мобілізацію" від 21 липня 2014 року.
Указ опубліковано на сайті Глави держави. 


"Провести у липні – вересні 2015 року звільнення з військової служби військовослужбовців, які були призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період відповідно до Указу Президента України від 21 липня 2014 року № 607 "Про часткову мобілізацію", – йдеться у документі.

Президент доручив Кабінету міністрів забезпечити фінансування та вжити інших заходів, пов'язаних зі звільненням з військової служби вказаних військовослужбовців, включно з їх перевезенням до місць проживання (перебування).


Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ, Службі безпеки, Адміністрації Державної прикордонної служби, Державній спеціальній службі транспорту доручено провести демобілізацію бійців, що підпадають під дію цього указу, у визначені терміни, перевезення звільнених з військової служби військовослужбовців до місць проживання (перебування) та забезпечення їх комплексною польовою формою одягу за сезоном і харчуванням під час переміщення.

Джерело: Корупція.Інфо