Донецький аеропорт охороняють «кіборги», працює українська артилерія, бронегрупи силовиків займають свої позиції. Принаймні такими є останні повідомлення, які надходять із найгарячішого об’єкта у зоні проведення АТО.

Таку інформацію підтвердив журналіст Роман Бурко, який до того ж переконує, що на світі «немає таких орків, які можуть змагатися з нашими «кіборгами», новину передає Корупція.інфо з посиланням на "Преса України".

«Ситуація під контролем (підкріплення на місце), бронегруппа на вогневій позиції, артилерія заряджена. Давайте координати орків, будемо рвати. Ми їх і на гарматний вистріл не допустимо», – йдеться у повідомленні команди InformNapalm.Таким новинам радіє керівник вищезгаданої групи, журналіст Роман Бурко. Більше того, він переконаний у тому, що відважних «кіборгів» не зможе перемогти жодна, навіть найкраще підготовлена, група путінських найманців.

«Загалом, друзі, не впадайте в паніку від істеричних коментів і постів, все під контролем. Хлопці – герої, які не народилися ще такі орки і російські спецназівці, які можуть змагатися з нашими «кіборгами», – заспокоює Бурко.

Нагадаємо, перший і другий поверхи Донецького аеропорту під контролем «кіборгів». Територію самого летовища охороняє українська артилерія. Бойовики несуть втрати у ході запеклих боїв, які сьогодні вдень, 16 січня, не припиняються.