техніка бойовиків

У районі виконання бойового завдання на Донецькому напрямку воїни-артилеристи високомобільних десантних військ та Сухопутних військ Збройних Сил України штатним озброєнням продовжують завдавати ворогові значних втрат.

Про це повідомляє Корупція.інфо з посиланням на прес-службу Міноборони.

"Особовий склад артпідрозділів успішними контрударами завдає вогневе ураження по артилерійським і мінометним батареям, установкам реактивних систем залпового вогню, місць зосередження і розташування проросійських незаконних збройних формувань. Українські артилеристи наносять ворогу непоправні втрати на місцях зберігання, ремонту бойової техніки, озброєння, знищують склади і бази зберігання боєприпасів ", – говоритися в повідомленні.

"Як тільки" крилаті піхотинці "посіли дані рубежі на Донецькому напрямку, терористами вівся їх цілодобовий шквальний артобстріл з різних зразків озброєння. Але професійні дії українських артилеристів дозволили швидко зайняти вогневу ініціативу. Завдяки цьому, в рази зменшилися обстріли ворогом як населених пунктів, мирних громадян , так і місць розташування особового складу ЗС України ", – зазначив офіцер високомобільних десантних військ.

За мінімальними підрахунками тільки за останні десять днів воїни-артилеристи знищили у терористів колону техніки і озброєння, бойову та автомобільну техніку, живу силу противника, кілька складів з боєприпасами, велику кількість артилерійських батарей.

"Варто зазначити, що укомплектованість штатним озброєнням артилерійських підрозділів ВДВ, які виконують завдання в зоні АТО, відповідає сучасним вимогам ведення гібридної війни", – підкреслили в Міноборони.

 

армия артиллерия успехармия артиллерия успехармия артиллерия успехармия артиллерия успехармия артиллерия успехармия артиллерия успехармия артиллерия успехармия артиллерия успехармия артиллерия успехармия артиллерия успех

армия артиллерия успех