квіт

Національне агентство з якості освіти буде незалежною від Міністерства структурою, що й працюватиме за принципами професійної незалежності, за квотовими принципами. Незабаром в Україні з’явиться агентство, яке займатиметься питаннями якості освіти.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Квіт під прес-конференції у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка, інформує прес-служба відомства.«Національне агентство з якості освіти буде незалежною від Міністерства структурою, що й працюватиме за принципами професійної незалежності, за квотовими принципами. До його складу увійдуть представники університетів, Національної академії наук, від студентів і роботодавців. Тут не буде місця для корупції. Вимоги перед кандидатами – високі, щодо їх професійності і власної відповідальності», – зазначив Квіт.

Він також розповів, що планів про закриття вишів лише за кількісним показником немає, За його словами, на початок 2015 року вищих навчальних закладів в Україні налічувалось 802, наразі їх – 317, а до кінця року може лишитися 270.

Крім того, Квіт зазначив, що планується перехід до 12-річної середньої освіти.

Джерело: Корупція.інфо