Міністр оборони Степан Полторак підтверджує наявність домовленості про ротацію українських військових в донецькому аеропорту в рамках тристоронньої контактної групи під наглядом ОБСЄ.

Про це він заявив на прес-конференції в четвер, відповідаючи на питання про те, що сепаратисти і російські військові обшукують українських військових, відбираючи у них "надлишок" зброї, інформує Цензор.НЕТ.

"Ми можемо завезти і озброєння, і провести ротацію в донецькому аеропорту, але виникає загроза життю особового складу. Тому контактна група, яка там працює домовилася про те, щоб безперешкодно особовий склад, який заїжджає на територію аеропорту пропускався, в тому числі, і через блокпост так званої "ДНР", – сказав він.

За словами Півторака, остання ротація відбулася півтори доби тому і проходила "без проблем і без тих непорозумінь, які демонструвалися по телебаченню" під наглядом ОБСЄ.

"Деякі критикують перемир'я так зване, але кількість жертв в десятки разів зменшилася після його оголошення. Нам потрібно це перемир'я для того, щоб підготуватися до непередбачених дій як з боку Російської Федерації, так і з боку" ДНР "та" ЛНР ", – заявив він.

Як відомо, днями в мережі з'явилися відео та фотоматеріали того, як російські військові з відповідними розпізнавальними знаками на формі, а також бойовики у формі "Військової поліції ДНР" обшукують українських військових при перетині блокпоста в рамках ротації в донецькому аеропорту.