"Свободівець" Олександр Аронець на своїй сторінці в Facebook, коментуючи події у Франції зазначив, що в Парижі антитерористична операція тривала день, і нагадав обіцянку Президента України про те, що АТО в Україні мала б тривати години, передає Корупція.інфо

На Сході – війна. Вибори давно закінчилися і Порошенко давно повинен був ввести воєнний стан, принаймні, на Донбасі ", – написав Аронець.

Він також додав, що якщо це і не привело б до швидкої перемоги, таке положення мало б для майбутнього України свої позитивні результати.

"Ось візьмемо тільки можливість військовим встановлювати тимчасові адміністрації в містах і селах де введено воєнний стан. Фактично значна частина особового складу добровільних батальйонів отримала б неоціненний досвід управління містами, зате місцеві регіонали, які досі керують органами самоврядування, я впевнений, давно б сиділи в місцях не стільки приємних.

Тому рано чи пізно, коли війна закінчиться – тисячі таких військових з безцінним досвідом управління містами, селами – повернуться додому. Безумовно, значна частина змушена буде шукати роботу – а маючи такий досвід – підуть до місцевих рад стануть мерами міст і я впевнений, дуже скоро наведуть порядок, зупинять корупцію. Зрештою, ті ж екс-військові США – зараз успішні політики, взяти хоча б одного України сенатора Маккейна ", – написав Аронець.

За його словами, безумовно, така перспектива не радує нинішню владу, яка очолила фінансові потоки попередньої, тому сьогодні вдало перевела тему воєнного стану на узбіччя