Володимир Парасюк не зміг звільнити нового прокурора Львівщини Романа Федика, тому що невідомі зламали його сторінку у Facebook. Про це нардеп повідомив у себе на цій же сторінці.

24 грудня Парасюк обіцяв прикласти усіх зусиль, щоб звільнити прокурора Львівщини Романа Федика, якого вигнали з Дніпропетровська.

«Хочу довести до відома Генпрокурора Яреми, що Львівщина не буде терпіти таких одіозних призначень і, якщо дуже пощастить, то можливо Федик протримається на посаді до Нового Року, – писав він у себе на сторінці. – Моя ціль – прикласти максимум зусиль, щоб такі люди як Роман Федик були усунені від керівництва прокуратурою раз і назавжди. Йому місце хіба що в сміттєвому баці, а не в кріслі прокурора».

31 грудня Парасюк, заручившись підтримкою місцевих громадських активістів та бійців «Дніпро-1» з Дніпропетровська, навідався до прокурора особисто. «Поки що тільки попередили та висунули ультиматум – добровільна заява на звільнення. Якщо Федик не дослухається до громадськості, на нього чекає народна люстрація», – розповів нардеп.

Проте Федик залишився на посаді і рішуче заявив, що тиску не боїться і звільнятись не збирається.

Сьогодні, 6 січня, Володимир Парасюк повідомив, що його сторінку у Facebook зламали і видалили всі повідомлення з доказами, які стосуються злочинів прокурора Федика.

«Сьогодні вночі зламали мою сторінку на facebook. Зникли усі повідомлення, які стосувались прокурора Федика. Не знаю, чи це випадковість чи закономірність, але факт є фактом. Коли я назбирав ще більше доказів про злочини Федика, які зараз опрацьовую і згодом їх оприлюдню, випливло прізвище Баганець Олексій – це заступник генпрокурора. Зараз я з’ясовую цю ситуацію і покажу пану Яремі, хто його оточує», – написав Володимир.

 

Деякі журналісти та громадські активісти припускають, що Федик не вгодив «царьку» Дніпропетровської області Ігорю Коломойському, через що його зняли з цієї посади, а Володимир Парасюк, якого пов’язують з олігархом, продовжує цю справу. Сам нардеп категорично заперечує, що працює на Коломойського.